O nás - Body Clinic

O NÁS

Sme špecializovaná klinika zaoberajúca osobným i online poradenstvom v oblasti zdravia a zdravej výživy. Našim klientom pomáhame nielen efektívne schudnúť, no najmä cítiť sa fit. Individuálne jedálne lístky a cvičebné programy nastavujeme tak, aby naši klienti schudli a udržali si svoju váhu navždy.AKO PREBIEHA CHUDNUTIE S BODY CLINIC?

Úprava stravy  je azda najdôležitejším krokom na ceste za ideálnou váhou. Túto úpravu robíme maximálne individuálne s prihliadnutím na osobný a pracovný život klienta, ale aj na jeho aktivity. Bez diét, hladovania či kúpou tabletiek na chudnutie!

Po úprave stravy naše telo reaguje takmer okamžite, pretože má zrazu všetko, čo potrebuje. Prestáva si robiť zásoby, nie je unavené a uzdravuje sa. Prejavuje sa to odvodnením organizmu, úbytkom váhy a prílevom energie.

Zbavte sa jojo efektu raz a navždy! Klientom naša vyvážená strava chutí, porcie sú dostatočne veľké a prestávajú byť unavení. Tak prečo by sa vracali k tomu, čo im robí zle?! Výsledkom je dlhodobé udržanie váhy.

Nemáte čas na osobné stretnutie? Preferujete radšej konverzáciu online? Nevadí! Neváhajte a kontaktujte nás na našom telefónnom čísle alebo e-mailovej adrese. Naštartujte s nami vašu cestu za zdravším JA!


NAŠE CERTIFIKÁTY

Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image

NIE STE V TOM SAMI!

Nezabúdajte, že základom je zdravý životný štýl!

Ako si vytvárať zdravé a výživné jedálne lístky, vďaka ktorým budete pokračovať v programe sami? Metodické postupy a návody k tvorbe jedálnych lístkov na mieru vás naučím v 7-dňovom coachingovom programe.


CHUTNÁ DIÉTA

V priebehu nášho programu nebudete hladovať. Podľa vašich požiadaviek a chuťových preferencií pripravíme individuálny jedálniček.

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Vypracujeme pre vás individuálny program, ktorý presne zohľadňuje váš zdravotný stav, životný štýl či stravovacie preferencie.